2014

27.04 Bytom – Museum Music Republic, Plac Sobieskiego 2, g. 19:00

01.05 Lubin – plener

03.05 Kutno – plener

09.05 Zielona Góra – Klub KAWON

17.05 Stalowa Wola – Noc muzeów

27.05 Warszawa – Mała Aula Politechniki Warszawskiej – g. 19:00

28.05 Ostrowiec Św. – Klub Perspektywy

29.05 Tarnów – Centrum Sztuki Mościce

31.05 Wasilków – plener

07.06 Kraków – Festiwal Piosenki Zaczarowanej

08.06 Szamotuły – plener

14.06 Konstancin-Jeziorna – plener

21.06 Kleszczewo – plener

Za nami:

2014

14.04 Serock

13.04 Warszawa – Hybrydy

04.04 Bydgoszcz – Mózg

03.04 Sopot – Spatif

22.03 Warszawa – Płyta Desantu - Światowy Dzień Wody

21.03 Gomunice - Klub Bogart

22.03 Warszawa – Płyta Desantu - Światowy Dzień Wody

15.03 Przemyśl – Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek”

14.03 Rzeszów – Wojewódzki Dom Kultury, Okrzei 7

02.03 Poznań – Blue Note

01.03 Warszawa – Klub Palladium – koncert „Panny Wyklęte”

19.02 Madonna Di Campiglio

14.02 Skierniewice – MOK

02.02 Lublin – Dom Kultury

31.01 Bielsko-Biała – Teatr Polski

26.01 Warszawa – Studio Agnieszki Osieckiej

24.01 Konin – Koniński Dom Kultury

19.01 Kraków – Forty Kleparz

18.01 Katowice – Old Timers Garage

17.01 Wrocław – Firlej

12.01 Bruksela – WOSP

11.01 Poznań – impr. zamknięta

10.01 Łódź – impr. zamknięta

09.01 Roxy FM Warszawa – Najmniejszy Koncert Świata

2013

31.12 Białystok – Rynek Kościuszki – Koncert Sylwestrowy

16.11 Toruń – Od Nowa

11.11 Poznań - Imieniny Ulicy Św. Marcin

24.10 Iława – Impreza zamknięta

21.10 Serock – Impreza zamknięta

18.10 Warszawa – Hydrozagadka

13.10 Kraków – Festiwal Marka Grechuty - Kino Kijów, g. 19:00

12.10 Warszawa – Odessa, Kolejowa 8/10 a, g. 19.  w ramach projektu „Panny wyklęte” – wstęp wolny

19.09 Szczecin – Szczecińska Agencja Artystyczna

13.09 Warszawa – Amfiteatr w Parku Sowińskiego – koncert „Panny wyklęte”

05.09 Sobienie Królewskie - impr. zamknięta

01.09 Miłosław k. Wrześni – g. 20:00

30.08 Łódź – Centrum Włókiennictwa, ul. Piotrkowska 282 – g. 21:00

25.08 Łowicz

24.08 Warszawa

18.08 Zagań – Teren przy Pałacu – g. 20:00

17.08 Lubniewice – ul. Zamkowa g. 21

14.08 Bełchatów - gościnnie z Januszem Radkiem

07.07 Błędów - XII Piknik w Błędowskich Sadach – Boisko Gimnazium – g. 20:30 – wstęp wolny

30.06 Płock - Rynek – g: 15:30 – X Zlot Zabytkowych Mercedesów – wstęp wolny

29.06 Elbląg - Wyspa Spichrzów – Dni Elbląga g. 20 – wstęp wolny

22.06 Inowrocław - Plac Imprez

16.06 Opole - koncert jubileuszowy „Kocham Opole” – g. 22:00

16.06 Bochnia - Dni Bochni – Rynek – g. 18:00 – wstęp wolny

15.06 Drezdenko - Plac Wolności – g. 21 – wstęp wolny

09.06 Mrozy - Stadion Sportowy, g. 20 – wstęp wolny

08.06 Błonie - Dni Błonia – Amfiteatr, g. 21 – wstęp wolny

07.06 Kościan - Rynek – g. 21:30, wstęp wolny

02.06 Sopot - Scena przy molo, g. 18:30, wstęp wolny.

25.05 Mosina - Dni Mosiny – wstęp wolny

20.05 Serock - impreza zamknięta

19.05 Prabuty - wstęp wolny

18.05 Kazimierz - impreza zamknięta

15.05 Sopot - impreza zamknięta

12.05 Warszawa - VIII Jarmark Floriański – Park Praski – g. 20:30

01.05 Międzyrzecz – Majówka

28.04 Izabelin - Centrum Kultury Izabelin – Festiwal „Rozdźwięki”

23.04 Gdańsk - Filharmonia Bałtycka

09.03 Konin - Klub Energetyk – g. 20

08.03 Warszawa - Studio Agnieszki Osieckiej – impr. zamknięta – g. 20

16.02 Kalisz - Centrum Kultury i Sztuki – g. 19:00

15.02 Polkowice - Polkowickie Centrum Animacji, KINO – g. 19:00

18.01 Warszawa - impreza zamknięta

2012

31.12 Wrocław - Rynek  - koncert sylwestrowy

15.12 Toruń - Aula UMK

08.12 – Gdańsk - Kościół św. Jana – FREEDOM BELL – 60 lecie Radia Wolna Europa

01.12 Warszawa - Wielka Iluminacja – wstęp wolny – g. 16

24.11 Lódź - Wytwórnia – Rymoliryktando

17.11 Mińsk Mazowiecki - Miejski Dom Kultury – Festiwal im. Piotra Skrzyneckiego – koncert Galowy

15.11 Sopot - Spatif

12.11 Warszawa - Gala „Doskonałość roku”

09.11 Legnica - Teatr Modrzejewskiej – g. 19:30

28.10 Bydgoszcz - Opera Nova – Pejzaż bez Ciebie

26.10 Opole - NCPP – g. 20

25.10 Kraków - Rotunda – g. 20

13.10 Jarocin - Kino Echo, godz. 19:00

06.10 Słupsk , Festiwal Niemen Non-Stop, Sinfonia Baltica

28.09 Bielsko Biała - Bielskie Centrum Kultury, g. 19:00

22.09 Warszawa - Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36 A, g. 18:00

21.09 Bydgoszcz - Hala Sportowo-Widowiskowa „Łuczniczka” – g. 19:00

15.09 Ostrołęka - Ostrołęckie Centrum Kultury – g. 17

08.09 Michałowice, Reguły, Al. Powst. Wwy 1 – g. 21:00

7.09 Tarnowskie Góry, Gwarki – Rynek – g. 20:30

1.09 Warszawa - Plac za Urzędem Dzielnicy W-wa Ursynów

26.08 Jelenia Góra, Lato z Radiem

25.08 Świeradów Zdrój, Lato z Radiem

19.08 Zamość, Lato z Radiem

18.08 Jarosław, Lato z Radiem

17.08 Gdańsk – Targ Węglowy – „Jarmark Św. Dominika”

15.08 Kwidzyn

12.08 Mielno, Lato z Radiem

11.08 Słupsk, Lato z Radiem

5.08 Gniezno, Lato z Radiem

4.08 Wałcz, Lato z Radiem

1.08 Londyn, Polski Ośrodek Społeczno-Kulturalny w Londynie, Sala teatralna

31.07 Olsztyn – Amfiteatr

29.07 Turek, Lato z Radiem

28.07 Kęty, Lato z Radiem

27.07 Dzierzgoń, Amfiteatr

22.07 Kartuzy, Lato z Radiem

21.07 Białystok – Pozytywne Wibracje

20.07 Szczytno

8.07 Nidzica, Lato z Radiem

30.06 Rzeszów – „Europejski Stadion Kultury”

24.06 Radom, Lato z Radiem

23.06 Uniejów, Lato z Radiem

16.06 Witnica

10.06 Przeworsk

7.06 Rumia – Park Miejski

3.06 Opole - Koncert pamięci Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego

2.06 Opole - 49 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej – „SuperJedynki”

2.06 Sosnowiec – Dni Sosnowca [info]

1.06 Opole – 49 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej – „Szalone lata 60′”

27.05 Lubsko - plac przy Hali Sportowo-Widowiskowej [info]

26.05 Twardogóra [info]

24.05 Łódź – Filharmonia Łódzka [info]

20.05 Żyrardów – Eliminacje Przystanku Woodstock

16.05 Warszawa – występ podczas wystawy „Wspominając Radio Luxembourg w PRL”

13.05 Toruń – Lizard King

26.04 Warszawa – Teatr Dramatyczny, gala Fryderyków [relacja]

22.04 Gdańsk – Długi Targ

14.04 Skierniewice – MCK Sala Kameralna

31.03 Warszawa – „Godzina dla Ziemi” [relacja]

30.03 Warszawa – Cafe Kulturalna

23.03 Gdańsk - Klub Żak [relacja]

19.02 Warszawa - Koncert w radiowej Trójce – Studio im. Agnieszki Osieckiej [relacja]

17.02 Zielona Góra - Hydrozagadka

10.02 Szczecin - Kafe Jerzy

04.02 Lublin - Filharmonia (koncert akustyczny)

26.01 Warszawa - koncert na antenie Radia dla Ciebie

25.01 Warszawa - koncert EMPIK JUNIOR

14.01 Wrocław - Firlej

12.01 Katowice (impreza zamknięta)

11.01 Katowice (impreza zamknięta)

08.01 Nowy Sącz - WOŚP

07.01 Warszawa - Kino Świt Warszawa (mini koncert w ramach Festival The Beatles Show)

2011

04.12 Warszawa - BOK Warszawa Białołęka

02.12 Warszawa - Hydrozagadka (koncert promocyjny)

26.11 Warszawa – Pałac Kultury i Nauki (Europejskie Targi Muzyczne)